Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут

qs banner uk 2016

Один з найпрестижніших світових рейтингів визначив лідерські позиції таких українських вишів, як Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, НТУ «Київський політехнічний інститут», Сумський державний університет, НТУ «Харківський політехнічний інститут» та Донецький національний університет.

Довідково. Компанія QS (Великобританія) проводить рейтингування кращих університетів світу з 2004 року. За методологією рейтингуполовину від загального балу складають оцінки більше 120 тис. міжнародних академічних експертів та роботодавців. Решту балів університет отримує за показники навчальної, наукової діяльності та рівень міжнародної активності.

logo sumdu

essuir logo