18 жовтня 2020 року в Сумах відбулася Всеукраїнська акція озеленення міста.
Робота дистанційно відкрила нові можливості для вчителів удосконалювати форми та методи роботи, здобувати нові знання, вміння та навички. Курси підвищення кваліфікації та вебінари, що проводяться в Сумському державному університеті та за його межами, стали корисними. Вони висвітлювали широке коло питань дистанційної освіти, міжнародної та грантової діяльності, юридичного та методичного забезпечення навчального процесу, філософії освіти.
Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України про запровадження режиму надзвичайної ситуації по всій території України, в СумДУ продовжено карантин до 22 червня 2020 року. Такий захід прийнято з метою недопущення поширення в Україні коронавірусної інфекції COVID-19.
6 травня 2020 року на базі кафедри українознавства Івано-Франківського медичного університету відбувся семінар «Нормативно-законодавчі та навчально-методичні проблеми викладання української мови у ЗВО МОЗ України». До семінару долучилися й викладачі кафедри мовної підготовки іноземних громадян СумДУ.
23-24 квітня 2020 року на базі кафедри мовної підготовки іноземних громадян Сумського державного університету відбулася ІІI Всеукраїнська науково-практична студентська онлайн-конференція «Наукова спільнота студентів XXI століття».

При використанні матеріалів з сайту кафедри іназемних мов посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.