12 липня 2018

Представники кафедри мовної підготовки іноземних громадян СумДУ взяли участь у Літній школі дипломатії, організованій  Інститутом міжнародної та академічної співпраці. Мета міжнародного стажування – вивчення інноваційних освітніх платформ та поширення зарубіжного досвіду роботи дипломатичних служб в умовах полікультурного освітнього середовища в Україні.

Програма стажування включала робочі візити до університету Корвіна, Центрального Європейського Університету (м. Будапешт), Посольства України в Угорщині, штаб-квартири ООН (м. Відень). Свою діяльність (стипендіальні та грантові програми) презентував Міжнародний Вишеградський Фонд.

Поїздка відкрила нові можливості у громадській та освітній діяльності учасників, перспективи налагодження наукового співробітництва. Отримані знання та енергія будуть знаходити своє втілення на практиці у навчальній, соціально-виховній роботі зі студентами нашого університету.