04 червня 2018

26-27 травня 2018 року в музеї Івана Гончара (м. Київ) відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання сучасного виконавства на традиційних кобзарських інструментах».

Набок М.М., канд. філол. наук  разом зі студентами з Палестини Халедом Абусамрою (гр. ЛС-331) та Саебом Амлехом (гр. ЛС-230) підготували доповідь «Етнопсихологічні особливості зображення героїв в українських народних думах та фольклорі мусульманських народів (на прикладі Палестини та Йорданії)».

Організатори та учасники конференції підкреслили актуальність, наукову новизну доповіді, адже «такі порівняльні дослідження проводяться вперше, а це відповідає сучасним потребам науки і практики в умовах міжкультурної комунікації» (К.Черемський – кандидат мистецтвознавства, організатор конференції).

Підготувала Марина Миколаївна Набок, 03.06.2018