13 березня 2018

25 лютого 2018 року в Конгрес-центрі СумДУ відбулася 9-та студентська конференція «Перший крок у науку». Викладачі кафедри мовної підготовки іноземних громадян Пилипенко Н.А., Скварча О.М. і Дядченко Г.В. разом зі студентами медичного інституту взяли участь у заході.

Було представлено доповіді з таких тем, як «Zimbabwe: a case of more than just sixteen official languages» (Guest Tinofara Mpofu), «Концепт «Боль» и его отражение в русских пословицах и поговорках» (Батбаяр Болортуяа), «Вербальные и невербальные формы общения врача с пациентом» (Коло Лидиа Ади, Чибуезе Мерси Асабе).

Приємно відзначити, що перше місце у секції G «Філологія-Комунікації-Суспільство» зайняв  Гуест Тінофара Мпофу (гр.МЦ.м-740ан, науковий керівник − Дядченко Г. В.).

Дякуємо студентам за цікаві й змістовні роботи та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!