16 квітня 2018

12 квітня в СДПУ імені А. С. Макаренка відбулася IX Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів і фахівців у галузі психології «Молодь в сучасній психології.

Етнічна самосвідомість та міжетнічна взаємодія» (II Міжнародний молодіжний форум «Культура і традиції в сучасному світі»). В цьому заході, що став вже традиційним, взяли участь викладачі та студенти СДПУ й СумДУ, співробітники ДМО СумДУ. Конференція була пізнавальною, цікавою, проходила в дуже теплій і дружній атмосфері.

Після пленарного засідання студенти займалися в різних майстер-класах, кожен з учасників міг сам обрати цікаву для нього тематику. Так іноземні студенти першого курсу медичного інституту СумДУ вирішили спробувати свої сили в лялькотерапії, зробивши власноруч українську народну «ляльку-дзвіночок».

Матеріал підготувала Наталія Олександрівна Ворона