07 травня 2018

Набок М. М., канд. філол. наук, доцент кафедри мовної підготовки іноземних громадян, взяла участь в IVМіжнародній науковій конференції «Мова та культура у просторі новітніх технологій: проблеми сучасної комунікації» (Київ, 27 квітня, 2018 р.).

Конференція проходила в рамках I Міжнародного Симпозіуму «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація» до 85-річчя Національного авіаційного університету, 15-річчя Навчально-наукового гуманітарного інституту. Набок М.М. виступила на пленарному засіданні з доповіддю «Етнокультура та національна свідомість: аспекти взаємодії в процесі навчання іноземних студентів».

Підготувала М.М. Набок, 03.05.2018