02 травня 2018

20 квітня 2018 р. в Харківському національному університеті внутрішніх справ (Сумська філія) відбулася IX Всеукраїнська науково-практична конференція студентів «Актуальні питання сучасної науки і права».

В конференції взяли участь іноземні студенти 2 курсу медичного інституту СумДУ, які виступили з доповідями:

1. Рехема Мпенду (Танзанія) «Засоби мовного етикету в професійному спілкуванні лікаря» (наук. керівник Бурнос Є.Ю.);

2. Нізомова Йокутхон (Узбекістан) «Особливості роботи знауковим текстом студентів-іноземців просунутого етапу навчання» (наук. керівник Бурнос Є.Ю.);

3. Бадер Моса (Іорданія) «Національна специфіка норм мовної поведінки лікаря» (наук. керівник Бурнос Є.Ю.).

Підготувала Євгенія Юріївна Бурнос, 01.05.2018