13 листопада 2018

У рамках проекту «Соціальна інтеграція студентів-іноземців в умовах інтернаціоналізації вищої освіти» викладачами кафедри мовної підготовки іноземних громадян проводяться інтегративні зустрічі, тренінги, соціокультурні заходи.

Іноземні студенти презентують культурні надбання, традиції та звичаї. 7 листопада студенти 736 академічної групи медичного інституту СумДУ з Індії відзначали національний фестиваль «Дівалі». Так, на практичному занятті з соціолінгвістики, студенти презентували святкові пісні та інформацію про історію свята, а також його роль у формуванні цінностей молодого покоління. Для індійців Дівалі – найбільш очікуване свято у році. Тож, хто за певних обставин не може відзначити його вдома, про традиції не забуває і в іншій країні. Діва́лі, також відоме під назвою Діпавалі (санскр. दीपावली (Dīpāvalī) «Шлях вогнів») – головне індійське свято-фестиваль, свято вогнів, фестиваль вогнів, своєрідний індійський «Новий Рік». У дні святкування Дівалі прийнято додержуватися певних традицій, що мають духовне підґрунтя. Перш за все, необхідно навести лад у житлі – помешканні, і головне – впорядкувати власне тіло (житло-оселище душі).