27 травня 2019

16-17 травня 2019 р. викладачі кафедри мовної підготовки іноземних громадян М. С. Казанджиєва, А. В. Роденко, Н. О. Тубол взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції “Актуальні проблеми мовознавства, літературознавства та перекладознавства” (м. Івано-Франківськ).

Конференція проходила на базі Прикарпатського Національного університету імені В. Стефаника. На пленарному засіданні з доповідями виступили доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» С. І. Хороб, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри теорії і практики перекладу Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича В. Д. Бялик, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри англійської філології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки В. А. Ущина, доктор філологічних наук, професор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова С. М. Іваненко.

В рамках секційних засідань відбулося обговорення актуальних проблем викладання української мови як іноземної, обмін досвідом впровадження інноваційних технологій навчання.