04 листопада 2019

У жовтні поточного року старший викладач кафедри Г.В. Дядченко та індійські студенти третього курсу медичного інституту відвідали Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна.

Програма візиту передбачала екскурсію театром з подальшим переглядом режисерської інтерпретації драми-феєрії Лесі Українки  вистави "Лісова пісня". Екскурсію було проведено головним художником театру Ларисою Аполлоновою. Студенти-іноземці отримали унікальну змогу ознайомитися зі світом українського театру: побували за лаштунками, відвідали малу сцену, а також музей театру.

Музичне оформлення та сценічне втілення драми Лесі Українки глибоко зворушило іноземних гостей, подарувало їм незабутні емоції, допомогло краще зрозуміти особливості українського національного світогляду.