16 грудня 2019

9 грудня поточного року викладачі кафедри мовної підготовки іноземних громадян Дядченко Г.В. і Ворона Н.О. організували та провели для іноземних студентів медичного інституту екскурсію до Сумського краєзнавчого музею. У заході взяли участь переважно індійські першокурсники, котрі побували в музеї вперше. Найбільшу увагу екскурсантів привернули експозиція про рослинний та тваринний світ Сумської області та експозиція «Українська хата». Студентів дуже зацікавив український національний одяг, рушники та деякі старовинні предмети побуту. Громадяни Індії не залишились байдужими і до сучасної історії України та участі сумчан у знакових подіях нашої держави, про що свідчили запитання і постійні порівняння з індійськими історичними подіями. Свої враження від екскурсії іноземці-другокурсники втілили у своєрідній фотокомпозиції.