11 листопада 2020

10 листопада 2020 р. на запрошення Українського радіо "Суми" доцентка кафедри мовної підготовки іноземних громадян Алла Ярова взяла участь у передачі, присвяченій Дню української писемности та мови.

У колі обговорення – традиції відзначення свята української писемної ідентичности, диктант національної єдности, що став актом солідарності всіх українців, а ще прихильників України, її культури, які живуть у нашій державі й по всьому світові. Не обійшли увагою найновішу редакцію Українського правопису і текст цьогорічного ювілейного диктанту «Виклики книжкової ери», який написав відомий український видавець, поет, лауреат Шевченківської премії Іван Малкович. Зауважили, що з кожним роком аудиторія і географія національного диктанту розширюється, а отже, ініціатива, започаткована Українським радіо в далекому 2000 році, пройшла випробування часом, зміцніла й стала доброю традицією, символом єднання українців і засобом культурної дипломатії.