18 листопада 2020

Викладачі кафедри мовної підготовки іноземних громадян Біденко Л.В. і Кліпатська Ю.О. протягом кількох років беруть активну участь у розробці тестових завдань з української мови як іноземної.

14.11.2020 року відбувся семінар-нарада  при УКРАЇНСЬКОМУ ЦЕНТІ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ (м. Київ) з питань рецензування та апробації тестових завдань з української мови як іноземної з метою  проходження сертифікаційного іспиту для вступу іноземних громадян до закладів вищої освіти.

На семінарі обговорювалися питання щодо аналізу тестових завдань з читання. Викладачами було створено методику оцінювання робіт студентів з читання та підготовлено матеріали для проходження апробації  у закладах вищої освіти.

Учасники семінару будуть залучені до роботи у державній екзаменаційній комісії з визначення рівня володіння мовою іноземних громадян.