18 листопада 2020

Міжнародний день студента – свято всіх студентів. В Україні, як і в більшості країн світу, його святкують 17 листопада. У 2020 році свято, що асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами, відзначатиметься у двадцять перший раз.

З нагоди свята студентів Сумського державного університету запрошують на святковий концерт у актовій залі за участю популярних місцевих кавер-груп, дискотеки, поп-вечірки та різні змагання.

Студенти кафедри мовної підготовки іноземних громадян теж проводять цей день бурхливо: влаштовують святкову вечірку, на якій демонструють свої вокальні та танцювальні таланти.

Вітаючи своїх вихованців з Днем студента, викладачі кафедри бажають їм завжди залишатися молодими душею, реалізовувати свій творчий потенціал і в усьому добиватись успіху.

Друзі, майбутнє залежить від кожного з вас!