16 грудня 2019

У листопаді 2019 р. викладачі кафедри мовної підготовки іноземних громадян представили свій науковий доробок на ІХ Міжнародній науковій конференції «Слов’янські мови: системно-описовий та соціокультурний аспекти дослідження».

Зустріч науковців із Білорусі, України, Польщі, Чехії, Словаччини та інших країн була присвячена актуальним проблемам наукового знання та практичним питанням освітнього процесу. З доповідями на конференції виступили доц. О.М. Волкова, ст. викладач А.В. Роденко. Учасники конференції презентували не тільки результати теоретичних досліджень, а й практичний досвід викладання слов’янських мов у світлі нової освітньої парадигми, взяли участь у майстер-класах та інших конференційних заходах.