19 листопада 2020

Карантин та умови самоізоляції змусили науково-педагогічний склад університету підлаштовуватись під сучасні реалії. Це не означає, що має зупинитися весь навчальний процес, а тим більше така ключова діяльність університету як наукова, адже саме показники наукової діяльності створюють підгрунтя для виходу ЗВО на міжнародний рівень у всіх сферах життєдіяльності, що, безперечно, впливає на формування іміджу університету як не лише освітньої, а й потужної наукової установи.

Окрім проведення онлайн-занять на платформах Zoom, Google Meet та ін., протягом осіннього карантину викладачі кафедри мовної підготовки іноземних громадян продовжують працювати та здобувати нові наукові перемоги.

Так, викладачами кафедри була взята участь у ряді міжнародних і студентських науково-практичних конференцій, зокрема:

-«Перший крок у науку 2020»;

- «Сучасні соціокультурні процеси: компетентісно-аксіологічний аспект» (м. Полтава);

- «Проблеми й перспективи підготовки іноземних студентів» (м. Харків);

- «Межэтнические взаимодействия в этноконтактной зоне (Девятые чтения памяти И.А. Анцупова)» (Республіка Молдова);

- «Філологія, лінгводидактика, професійна комунікація в науковому дискурсі» (м. Суми);

- «Діалог мов - діалог культур. Україна і світ» (м. Мюнхен);

- «Dynamics of the development of world science» (м. Ванкувер);

- «Українська мова у світі» (м. Львів);

- «Подолання мовних та комунікативних бар’єрів: освіта, наука, культура» (м. Київ).

За їх результатами опублікована низка тез доповідей.

Підвищено кваліфакацію з програми «Медійність та інтерактивність як основи успішних навчальних методик».

Спостерігалась активна участь викладачів кафедри у вебінарах та семінарах, зокрема:

-вебінар компанії Elsevier «Починаємо з пошуку літератури у Scopus»;

- панельна дискусія «Українська мова у світі: імпульси з України»;

- презентація-дискусія «Українська мова: шлях у незалежній Україні»;

- вебінар-презентація «Мова - ключ до України».

Бажаємо викладачам кафедри МПІГ подальших наукових здобутків та зичимо міцного здоров’я!!!