11 лютого 2021

У лютому 2021 року викладачі кафедри М. С. Казанджиєва, Н. А. Пилипенко-Фріцак, А. В. Роденко взяли участь учерговій програмі підвищення кваліфікації «Дистанційні технології навчання у СумДУ», запропонованій Центром розвитку кадрового потенціалу СумДУ.

Учасники програми ознайомилися з дидактичними можливостями і технологіями використання платформи Lectur.ED для організації навчального процесу в дистанційній і змішаній формі навчання, у тому числі на платформі МІХ СумДУ. Предметом обговорення стали особливості роботи з редактором створення дистанційних курсів Studio і тестових завдань на платформі Lectur.ED.