13 лютого 2021

Протягом 28.01.2021-9.02.2021 викладачі кафедри Бурнос Є. Ю., Ворона Н. О. та Пилипенко-Фріцак Н. А. опанували програму підвищення кваліфікації «Українська мова: помічник кожному на щодень» (викладач – к.філол. н., доцент кафедри МПІГ Ярова А. Г. ).

На цих курсах слухачі мали змогу поглибити свої знання з теорії української мови, поліпшити комунікативні навички, довідатися про сучасні тенденції розвитку нашої мови та навчилися писати стилістично вправні наукові і ділові тексти. У межах курсу значну увагу було приділено законам і правилам комунікації, що допоможе кожному досконало самореалізуватися в спілкуванні з навколишніми. Слухачі познайомилися з діяльністю Національної комісії зі стандартів державної мови, опанували норми нової редакції Українського правопису.

Після закінчення курсу викладачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.