11 березня 2021

Іноземні студенти-медики україномовної групи МЦ.м-908і, вивчаючи вибіркову дисципліну за навчально-методичним посібником «З Україною в серці», знайомляться не тільки з географією, історією, культурою України, національними традиціями, але й з видатними українцями.

У річницю з дня народження Т.Г. Шевченка студенти дізналися багато цікавих фактів про генія українського народу:
- в Україні встановлено понад тисячу пам’ятників Кобзареві, є вони також у багатьох інших країнах – від Австралії до Латинської Америки;
- а в 2020 році в «Українському парку» в Бейруті встановили кам’яну брилу із віршем Тараса Шевченка «Заповіт» арабською мовою;
- вірш Шевченка «Заповіт» перекладено 150-ма мовами світу.
На занятті з української мови (викладач – доц. А. А. Силка) студенти з Йорданії Ібрагім Алслахат та Сеіф Алсмаді прочитали уривки із «Заповіту» українською та арабською мовами, а студентка з Марокко Канза Сергіні-Ідрісі - французькою.