Дата публікації:
05 квітня 2021
Кількість переглядів:

29-30 березня 2021 року у Філадельфії, США відбулася ХVІI Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «SCIENCE 2021: RESEARCH AND INNOVATION».

Зараз перед викладачем української мови як іноземної у ВНЗ постає проблема пошуку шляхів підвищення пізнавального інтересу студентів до вивчення мови, закріплення їхньої позитивної мотивації до навчання. Важливим аспектом є формування у іноземних студентів здатності практичного застосування отриманих знань. Саме з цією метою використовують такі сучасні методики як проблемно-ситуативне навчання (варіантом є відомий метод кейсів, або кейс-стаді). В основі даної методики лежить ситуативне моделювання – моделювання конкретних ситуацій, під час взаємодії з якими учасник засвоює матеріал, здійснює вибір, приймає особистісні рішення. Викладачі кафедри не стоять осторонь.
Доцент Дегтярьова Тетяна Олегівна та старший викладач Коньок Ольга Петрівна, досліджуючи тему «Моделювання в практиці викладання української мови як іноземної», взяли участь у конференції  і отримали сертифікати.