15 грудня 2021

14.12.2021 року слухачі підготовчого відділення (група ПВу-13) разом з куратором групи, викладачем Левенок Інною Сергіївною, відвідали бібліотеку Сумського державного університету, оформили читацькі квитки, ознайомились з устроєм закладу вищої освіти. Іноземних слухачів радо зустріли працівники бібліотеки.

Цого року на підготовче відділення СумДУ приїхали навчатись слухачі з різних куточків світу: Союзу  Коморських  островів, Йорданії, Марокко, Туреччини, Танзанії. Отримавши вищу освіту в Україні, у майбутньому іноземці хочуть стати лікарями, інженерами, програмістами та економістами.

Бажаємо слухачам підготовчого відділення наполегливого навчання, впевнено крок за кроком йти до своєї мети, радіти своїм найменшим успіхам і краще пізнати себе і свої здібності!