05 вересня 2022

Старший викладач кафедри мовної підготовки іноземних громадян Дядченко Ганна Вікторівна відвідала 6-годинний тренінг з надання першої домедичної допомоги, організований Товариством Червоного Хреста України.

До завдань тренінгу належало формування базових навичок домедичної підготовки, аби у критичній ситуації врятувати життя людині та допомогти зберегти її здоров’я. В умовах сьогодення, коли кожен день несе в собі ризики для мирного життя мільйонів людей, надзвичайно важливо опанувати знання та навички, які допоможуть пережити критичні події та допомогти іншим.

Серед основних питань, які розглядались, були: серцево-легенева реанімація, надання допомоги при масивній кровотечі, опіках, нападах епілепсії, шоковому стані. Окрім цього, відпрацьовувалось накладання турнікетів, пов’язок на рани, у тому числі з підручних засобів, переміщення пораненого в укриття тощо.

Ганна Вікторівна одержала знання, які потрібні кожному й завжди, а особливо під час воєнного стану.