Дата публікації:
11 вересня 2022
Кількість переглядів:
47
Поділитися:

8-9 вересня 2022 року відбулася Міжнародна онлайн-конференція для науковців, які постраждали від війни в Україні «Шанс на науку» (Chance for Science Network). Захід організований науковцями німецького університету м. Лейпциг. Модерувала онлайн-зібрання професор Кармен Бахман. Метою даного міжнародного інформаційного науково-практичного заходу було: підтримати науковців, які мігрували у зв’язку з воєнними подіями в Україні, а також тих, які залишилися на території України й продовжують працювати в складних умовах.

Викладачі кафедри мовної підготовки іноземних громадян були учасниками цього заходу. Так, доцент кафедри Чернякова Аліна Вікторівна була спікером на секції, яка присвячена дослідженням європейських цінностей міжнародного діалогу в умовах інтеграції в європейський освітній простір.

Ця конференція дала можливість студентам і науковцям з України та Німеччини, а також представникам бізнесу та німецьких дослідницьких установ поділитися результатами досліджень і побудувати партнерську мережу. На науковому заході 160 українських вчених представили свої висновки з різних дисциплін. У рамках конференції науковці, освітяни могли обмінятися думками й пропозиціями щодо створення асоціацій згідно з напрямами роботи в умовах інтеграції в європейський освітній простір.

Нагадаємо, що конференція була заснована у вересні  2015 року  для допомоги вченим і науковцям-біженцям, проводиться на постійній основі.

 

 

 

 

При використанні матеріалів з сайту кафедри іназемних мов посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.