15 листопада 2022

09.11.2022 у СумДУ (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій) відбувся День української мови та писемності!

«Неймовірно вдячні іноземним студентам та школярам (КУ ЗОШ 15 ім. Д. Турбіна), які є учасниками мовної хаб-лабораторії Ukr.Lang.Laboratory for foreign students, за те, що другий рік поспіль долучаються до написання Радіодиктанту національної єдності», – зазначила керівник хаб-лабораторії Інна Левенок.

''Участь у цьогорічному заході – це виклик для нас, це наша підтримка викладачам, університету, всій Україні. Дякуємо, що запросили доєднатися!" – щиро діляться враженнями іноземні студенти-медики, які у 2018 році закінчили українськомовний профіль підготовчого відділення.

Наразі Абед Ал-Ріахнах і Анас Матар (група МЦ.м-837і) продовжують вивчати та вдосконалювати ''солов'їну та милозвучну'', навчаючись на 5 курсі Навчально-наукового медичного інституту СумДУ.

Пишаймося! Єднаймося!