17 листопада 2022

З 2018 року кафедра МПІГ проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Наукова спільнота студентів ХХI століття». Її мета – залучення студентства до наукової роботи, зокрема іноземних студентів, підвищення у них інтересу до нових наукових знань і відкриттів, обмін досвідом науково-педагогічних працівників.

Цей рік не став винятком. 13 жовтня 2022 року на кафедрі відбулася п'ята Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Наукова спільнота студентів ХХІ століття», в онлайн-форматі.

Доповіді учасників онлайн-конференції стосувалися тем блогінгу, діпфейків, медіакультури, медіаграмотності, соціальних мереж, реклами, профайлінгу, європейських цінностей, краєзнавства, культурних традицій, крос-культурної толерантності, етнокультурних цінностей, збереження мовного розмаїття, перекладознавства, етимології, міжнародного співробітництва, педагогічних методів навчання, неолексики, неології, мовної підготовки іноземних громадян тощо.

Конференцію організовано і проведено в рамках першого етапу реалізації Модуля Жан Моне «Європейські цінності міжкультурного діалогу в галузі освіти: міждисциплінарний та інклюзивний підходи» («European values of intercultural dialogue in education: interdisciplinary and inclusive approaches» – EUROVALID).

З програмою і збірником матеріалів конференції можна познайомитися за посиланнями Збірник 2022, Програма 2022. Також збірник розміщений в Репозитарії СумДУ.

Висловлюємо щиру подяку всім колегам і учасникам конференції та сподіваємось на подальшу наукову співпрацю!