09 грудня 2022

7 – 8 грудня 2022 р. відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми забезпечення якості життя в глобалізованому світі». Організаторами конференції виступила Академія прикладних наук м. Ополє (Польща) спільно з Сумським державним університетом та іншими закладами вищої освіти України та за кордоном.

Метою конференції було обговорення наукових і практичних проблем підвищення якості життя в умовах глобалізації, закономірностей і основних тенденцій зміни різних аспектів якості життя людей, особливо у час російсько-української війни.

Викладачі кафедри мовної підготовки Зайцева С.С., Набок М.М., Пилипенко-Фріцак Н.А. взяли участь у конференції та долучилися до обговорення питань духовності, гуманізму, освіти, засобів масової інформації та ін.

Щиро дякуємо організатором конференції та сподіваємося на подальшу наукову співпрацю!