20 грудня 2022

З 17 жовтня 2022 року до 8 листопада 2022 року викладачі кафедри Левенок І.С., Німенко Н.А. успішно завершили навчання за програмою підвищення кваліфікації "З електронних засобів та дистанційних технологій навчання".

З 21 листопада 2022 року до 5 грудня 2022 року старший викладач Бурнос Є.Ю. та викладач Пилипенко-Фріцак Н.А. підвищили педагогічну майстерність, завершивши програму курсу "З інноваційної педагогічної діяльності"
Підвищення кваліфікації за обома курсами відбувалося у дистанційній формі. Усі учасники отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Щиро дякуємо команді Центру розвитку кадрового потенціалу СумДУ за професійну організацію та якість надання освітніх послуг!