30 січня 2023
19 січня 2023 року у межах хаб-лабораторії ''Ukr.Lang.Laboratory for foreign students" викладачка кафедри Інна Левенок реалізувала другий авторський проєкт під назвою '' БІЕМ СумДУ: об'єднані мовою професії (іноземні та українські студенти)''. Нагадаємо, що  хаб-лабораторія функціонує у рамках грантового проєкту ''Eurovalid'' за сприяння ЄС Еразмус+, Модуль Жан Моне.
Інна Левенок продовжує серію інтернаціональних зустрічей з метою міжкультурної комунікації, а цього разу серед студентів-першокурсників групи А2.БІЕМ2-22 та гостею з Туреччини Алич Зюмрют, яка навчається у Навчально-науковому інституті Бізнесу, економіки та менеджменту СумДУ. Онлайн зустріч розпочалася з розповіді Зюмрют про навчання в Україні, зацікавленість професією економіста, важливість вивчення мови країни, де навчаєшся. Студенти ставили питання гості, розгорталася дискусія з приводу значущості обраної професії як для чоловіків, так і для жінок,  окреслено культурні відмінності, основні європейські цінності. Зустріч відбулася в атмосфері дружби й взаємоповаги. Наприкінці зустрічі іноземна гостя висловила побажання учасникам онлайн заходу: "Бажаю миру Україні! Бережіть себе! Успіхів усім студентам! Дякую за запрошення!"