04 травня 2023

Всеукраїнська наукова конференція студентів, аспірантів та викладачів «Соціально-гуманітарні аспекти розвитку сучасного суспільства», яку проводить факультет ІФСК, в черговий раз об'єднала навколо себе досвідчених науковців, викладачів та студентів.

Викладачі кафедри мовної підготовки традиційно взяли участь у цьому науковому заході. Під їх керівництвом іноземні студенти підготували доповіді та були залучені до обговорення наукових тем.

Так, на конференції були порушені питання особливостей вивчення української мови як іноземної, сучасних підходів до навчання, організації навчального процесу з іноземцями, міжкультурної комунікації, лінгвокультурології, розвитку мовленнєвих навичок, використання мобільних телефонів у навчанні, формування європейських цінностей тощо.

Щиро дякуємо всім учасникам за внесок у розвиток наукової діяльності!