03 лютого 2016

Викладачами кафедри мовної підготовки іноземних громадян  у рамках програми з розвитку зв’язного мовлення  проводилися навчальні екскурсії по університету.

Студенти підготовчого відділення ознайомилися із бібліотечним фондом та технічним забезпеченням бібліотеки, дізналися, де проводяться виставки творчих робіт студентів і викладачів. Познайомилися з розпорядком роботи Департаменту міжнародної освіти, відділу реєстрації документів. Особливу увагу було приділено інформації про розташування навчальних корпусів, їдальні, спортивного комплексу. Студенти-іноземці з різних країн мали змогу розширити свої знання про вуз, у якому навчаються.