03 березня 2020

23 лютого 2020 року в Конгрес-центрі СумДУ відбулася XI студентська конференція «Перший крок у науку». Викладачі кафедри мовної підготовки іноземних громадян Дядченко Г.В., Кулішенко Л.А., Набок М.М., Пилипенко-Фріцак Н.А. і Скварча О.М. разом зі студентами медичного інституту взяли участь у заході.

Було представлено доповіді з таких тем, як «Culture of India» («Культура Індії») (Пател Равірадж, Пател Кхушбу), «History of Indian Literature» («Історія індійської літератури») (Вірал Западійа, Харді Пател), «Indian Traditional Clothing» («Індійський традиційний одяг») ( Фатіма Раіфа, Амрутха Марія Джой), «Культурний світ Нігерії» (Акеле Олохігбе Рейчел, Едор Еммануел Овігуерає), «Етнопсихолінгвістичні паралелі в українській та арабській мовах» (Алананнбех Баха Алдін Нассер Халед), «Особливості семантики лексичних інновацій у молодіжній моді» (Онйека Келсей Онйінйечі), «Молодь у сучасному світі» (Панчолі Вібхутібен Ашокбхай).

Приємно відзначити, що іноземні студенти Вірал Западійа, Харді Пател (науковий керівник - Пилипенко-Фріцак Н.А.) і Алананнбех Баха Алдін Нассер Халед (науковий керівник - Набок М.М.) посіли призові місця й отримали відзнаки.

Дякуємо студентам за цікаві та змістовні роботи й сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!