09 березня 2016

26 лютого 2016 року студенти-іноземці підготовчого відділення побували на екскурсії по місту Суми.

26 лютого 2016 року студенти-іноземці підготовчого відділення (група М-1) разом зі своїм куратором побували на екскурсії по місту Суми. Вони побачили альтанку, пам'ятник Харитоненку, Будинок з каріатидами (краєзнавчий музей), художній музей, центральний міський парк, Будинок зборів (філармонію), колишній особняк Суханова (Інститут прикладної фізики), Академію НБУ. Студенти побували біля Пам'ятника Невідомому солдату, відвідали військовий ліцей ім. І.Г. Харитоненка (музей військової техніки під відкритим небом).

Такі екскурсії допомагають студентам ближче познайомитися з містом, в якому вони будуть жити і вчитися.