11 лютого 2016
2097

«І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь…». Студенти-іноземці 4-го курсу медичного інституту розпочали вивчення української мови.

Інтенсивний курс, що читатиметься протягом VIII семестру, допоможе студентам не тільки навчитися читати, писати, спілкуватися українською мовою на побутовому рівні, а й познайомить їх з професійною лексикою обраного фаху, поглибить їхні знання з історії та культури українського народу. Так, у рамках святкування Міжнародного дня рідної мови, що відзначається 21 лютого, студенти готуються до читання «Заповіту» Т.Г. Шевченка українською мовою і перекладів геніального твору Великого Кобзаря рідними мовами.

На фото: студенти групи ЛС-225 зі своїм викладачем української мови – доцентом кафедри мовної підготовки іноземних громадян А.А. Силкою.