22 листопада 2016

19 листопада студенти медичного інституту СумДУ взяли участь у розважальній програмі, спрямованій на адаптацію нових іноземних студентів.

Програму було підготовлено співробітницею відділу позанавчальної роботи Супруновою Н.А. і проведено за участю викладачів-кураторів, у тому числі кафедри мовної підготовки іноземних громадян. Студентів гостинно зустріли у таборі «Універ», що розташований у мальовничому місці на Баранівці.

Запрошені, переважно першокурсники з Індії та арабських країн, із задоволенням малювали, вирізали та клеїли паперові фігурки, були учасниками та глядачами невеликого концерту. Усі, хто брав участь у зазначеному заході, залишилися дуже задоволеними і активно діляться враженнями і фотографіями в соціальних мережах.