31 березня 2017

Викладачі кафедри мовної підготовки іноземних громадян (Волкова О. М., Голованенко Є. О., Дегтярьова Т. О., Кліпатська Ю. О., Шевцова А. В.) завершили роботу над посібником з наукового стилю мовлення для студентів-іноземців підготовчого відділення.

Підготовлено і видано навчальний посібник «Науковий стиль мовлення. Вступний курс (медико-біологічний профіль)». Мета посібника - формування умінь і навичок роботи з науковим стилем викладу, науковими текстами, а також підготовка до подальшого сприйняття і розуміння професійного мовлення.

Для перевірки засвоєння іноземними студентами пройденого матеріалу до складу навчального посібника включені клоуз-тести, тестові завдання і таблиці.

Посилання на опис посібники на сайті бібліотеки СумДУ