04 січня 2017

30 січня 2016 року на ПВ відбулося традиційне святкування Нового року.

30 січня 2016 року на підготовчому відділенні СумДУ відбувся традиційний святковий вечір, присвячений зустрічі Нового року. У ньому взяли участь співробітники ДМО, викладачі кафедри мовної підготовки іноземних громадян і студенти-іноземці. Дід Мороз і Снігуронька привітали з наступаючим Новим 2017 роком, побажали всім здоров'я, успіхів у навчанні.

Студенти ПВ підготували концерт. Вони читали вірші українською та російською мовами, співали пісні, виконували народні танці. Всі артисти отримали подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.

Студенти активно брали участь у різноманітних конкурсах і вікторинах. Свято пройшло весело та цікаво.