11 квітня 2017

Іноземні студенти взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Слов'янські мови і літератури (у тому числі російська мова та література)». Усі роботи, представлені на перший тур конкурсу, стали результатом великої серйозної науково-дослідної діяльності студентів.

Після проведення нелегкого відбору комісією були визначені переможці першого туру і були рекомендовані до участі у другому турі Конкурсу наукові роботи наступних студентів: Абдуллаєвої Камоли (науковий керівник викладач каф. МПІГ Кліпатська Ю.О.), Шукурова Алішера (науковий керівник викладач каф. МПІГ Чернишова Т.Г.), Яктук Марії Елайне (науковий керівник доцент каф. МПІГ Набок М.М.).

У другому турі студенти представлять свої роботи: «История образования женских имён в русском языке» (Абдуллаєва Камола), «Концепт «вежливость» в русской и узбекской языковой картине мира» (Шукуров Алішер), «Диспозиція «своє-чуже», «прекрасне-потворне» в українських народних думах, піснях та уснопоетичній творчості народів світу» (Яктук Марія Елайне).

Бажаємо перемоги нашим студентам і подальшої плідної науково-дослідної роботи!