31 травня 2017

17 травня у CумДУ відбувся західприсвячений святкуванню Днів науки, участь у якому взяли і студенти підготовчого відділення.

Іноземні слухачі занурились в атмосферу нових вражень і відчули себе справжніми студентами. Найбільш активними хлопці виявились у танцювальному конкурсі. Однак, не залишилася без уваги й експозиція кафедри військової підготовки: студенти мали можливість ознайомитись зі справжньою зброєю, вдягти військові строї та сфотографуватись біля автомобіля патрульної поліції. Привабив іноземних студентів і розпис хною – мехенді, який робили дівчата з Індії.

Звісно, слухачі підготовчого відділення братимуть участь у серйозних наукових заходах згодом, уже по вступі до університету, однак ця подія залишила в них багато яскравих, незабутніх вражень.