04 січня 2018

Студенти-іноземці підготовчого відділення СумДУ продовжують знайомитися зі святами, традиціями і звичаями українського народу.

Вони дізналися, що 19 грудня щорічно православні християни України відзначають день Святого Миколая. Зазвичай на це свято діти отримують в подарунок солодощі. Микола завжди опікувався дітьми з незаможних родин: годував, дарував подарунки і теплі речі. Одного разу він вирішив допомогти трьом дівчаткам, у яких не було приданого, і став таємно приносити в їх будинок золоті монети. Звідси і виникла традиція залишати дітям подарунки та солодощі під подушкою.

Святий Миколай завітаву гості і до студентів-іноземців, привітав зі святом, побажав успіхів у навчанні та вручив кожному подарунок.

Студенти групи М / І-3 придбали подарунки дітям, позбавленим батьківського піклування, та передали їх до дитячого будинку.