16 січня 2018

Студенти-іноземці підготовчого відділення познайомилися з особливостями святкування Нового року в Україні, з атрибутами цього свята.

Студенти самі прикрашали класи, наряджали ялинки. Усі групи взяли активну участь в новорічному концерті: розповідали вірші російською, українською та рідною мовою, співали пісні, танцювали. Дід Мороз і Снігуронька привітали студентів і викладачів з Новим роком, вручили подарунки студентам.

7 січня у православ'ї святкується Різдво Христове. Студенти дізналися, що в Україні Різдво починають святкувати шостого січня, у Святвечір. На столі має бути дванадцять страв – на честь дванадцяти апостолів. Обов'язковою стравою є кутя – пшенична або рисова каша, змішана з маслом, родзинками, медом і горіхами.

Іноземні студенти взяли участь у благодійній акції «Допоможи дітям-сиротам». Вони придбали подарунки і передали їх дітям, які перебувають в Центрі соціально-психологічної реабілітації.