11 січня 2018

Кафедра мовної підготовки велику увагу приділяє позааудиторній роботі з іноземними студентами.

Ось уже більше 2 років іноземних студентів, що  займаються науково-дослідною роботою, об'єднує гурток «Формування міжкультурної комунікації іноземних студентів» (керівник гуртка Чернишова Т.Г.). Студенти беруть активну участь в міжнародних і всеукраїнських конференціях і семінарах: виступають з доповідями, публікують наукові роботи у вітчизняних та зарубіжних виданнях.

Науково-дослідна робота залучає все більшу кількість іноземних студентів. Тому в грудні 2017 року за ініціативи студентів групи ЛС-519 у медичному інституті був організований гурток «Нащадки Гіппократа», який об'єднав іноземних студентів, які люблять медицину і захоплюються вивченням мови. Керівник гуртка Пилипенко-Фріцак Н.А.

Приводом для створення нашого гуртка стало бажання іноземних студентів займатися науково-дослідною роботою, пов'язаною як із професійною (медичною) підготовкою, так і з лінгвістичною, обговорювати проблеми медичної етики та деонтології, удосконалювати професійну комунікацію.

Бажаємо нашим студентам цікавої та плідної роботи!