Викладачка кафедри Інна Левенок (доктор філософії), здобула перемогу у номінації 6 ''Науковий гурток'' Всеукраїнського конкурсу ''Молодий вчений року-2022'' Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України з її авторським науковим гуртком ''Українськомовна хаб-лабораторія Ukr.Lang.Laboratory for foreign students'' у соціальній мережі Facebook, який функціонує у межах грантового проєкту ERASMUS+ Модуль Жан Моне «Європейські цінності міжкультурного діалогу в галузі освіти: міждисциплінарний та інклюзивний підходи – EUROVALID».

1.jpg — 27.54 kB

08 червня 2023 року відбулася VІ Всеукраїнська науково-практична студентська онлайн-конференція «НАУКОВА СПІЛЬНОТА СТУДЕНТІВ ХХІ СТОЛІТТЯ».

mone.jpg — 68.13 kB

Іноземні студенти, учасники українськомовної хаб-лабораторії Ukr.Lang.Laboratory for foreign students беруть активну участь у наукових заходах та конкурсах (нагадаємо, що українськомовна хаб-лабораторія Ukr.Lang.Laboratory for foreign students https://www.facebook.com/groups/2580388622284576/?ref=share у мережі Facebook функціонує у рамках грантового проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне «EUROVALID»).

Цілі та завдання Порядку денного у сфері сталого розвитку до 2030 року є дорожньою картою для країн на шляху до процвітання. Порядок денний визначає основні напрями діяльності країн-підписантів для побудови суспільства процвітання щодо підвищення рівня соціальної стабільності в умовах невизначеності, ризиків та криз. Приєднавшись до Порядку денного сталого розвитку, країни-підписанти приєдналися до міжнародної коаліції держав-членів ООН з реалізації програм і стратегій сталого розвитку та глобального процесу забезпечення сталого розвитку. Відтак, розпочалася адаптація Цілей і завдань сталого розвитку з урахуванням національної та регіональної специфіки.

У рамках реалізації завдань гранту Жан Моне Європейські цінності міжкультурного діалогу в галузі освіти: міждисциплінарний та інклюзивний підходи – EUROVALID розроблено освітню онлайн-платформу «Крос-культурні студії» з метою інформування іноземних студентів про цінності, традиції, звичаї українського народу.

Великодні свята дають українцям добро, любов, надію на мир і щастя в родині. На передодні цих днів на кафедрі мовної підготовки традиційно проводяться заходи, зустрічі з іноземними студентами з метою популяризації української культури, традицій, цінностей, та формування міжкультурного діалогу на засадах толерантності, рівності, поваги.

У рамках реалізації Проєкту ЄС Еразмус+ Модуль Жан Моне, 24 лютого 2023 року викладачка кафедри, Інна Левенок провела онлайн-зустріч з українськими студентами групи А2БІЕМ2-22 та іноземним гостем Ал Бахлоуз Ал Вашак Самер Ваде’ (Йорданія), випускником Підготовчого відділення ДМО (випуск 2022 р.), учасником українськомовної хаб-лабораторії Ukr.Lang.Laboratory for foreign students у мережі Facebook та гуртка PF.Lang.Laboratory, художником у душі та лікарем за покликанням.

21 лютого 2023 - Міжнародний день рідної мови. Цей день визнає, що мови та багатомовність можуть сприяти інклюзії, а цілі сталого розвитку спрямовані на те, щоб нікого не залишити осторонь. ЮНЕСКО заохочує та підтримує багатомовну освіту на основі рідної або першої мови.

19 січня 2023 року у межах хаб-лабораторії ''Ukr.Lang.Laboratory for foreign students" викладачка кафедри Інна Левенок реалізувала другий авторський проєкт під назвою '' БІЕМ СумДУ: об'єднані мовою професії (іноземні та українські студенти)''. Нагадаємо, що  хаб-лабораторія функціонує у рамках грантового проєкту ''Eurovalid'' за сприяння ЄС Еразмус+, Модуль Жан Моне.

Вітання викладачам кафедри мовної підготовки іноземних громадян СумДУ Сидоренко О.П., Левенок І С., які реалізують Програму Модуля Жан Моне, Еразмус+ за сприяння Європейського Союзу (керівник грантової проєктної групи EV/Eurovalid - Сидоренко О.П.; автор ідеї грантового проєкту EV/Eurovalid  та учасник проєктної групи - Чернякова А.В.; керівник мовної хаб-лабораторії  Ukr.Lang.Laboratory for foreign students co-funded by the Erasmus+ Programme of the European Union - Левенок І.С.).

Війна в Україні є серйозним випробуванням для українського суспільства. Значна частина населення України, яка перебуває у прямому чи непрямому відношенні до військових дій, зіткнулася з травматизацією, що робить актуальною проблему пошуку найбільш ефективних психологічних підходів у роботі з людьми, зокрема зі студентською молоддю.

03.01.2023 року було реалізовано авторський проєкт викладачки кафедри МПІГ Інни Левенок ''ОБ'ЄДНАНІ МОВОЮ ПРОФЕСІЇ : ІНОЗЕМНІ ТА УКРАЇНСЬКІ СТУДЕНТИ - ФАКУЛЬТЕТ ЕЛІТ'' (за підтримки кафедри МПІГ, КІМ, Ukr.Lang.Laboratory for foreign students та гуртка PF.Lang.Laboratory для іноземних слухачів ПВ). Міжкультурний діалог Марокко – Україна.

З 2018 року кафедра МПІГ проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Наукова спільнота студентів ХХI століття». Її мета – залучення студентства до наукової роботи, зокрема іноземних студентів, підвищення у них інтересу до нових наукових знань і відкриттів, обмін досвідом науково-педагогічних працівників.

Сумський державний унiверситет,
вул. Харківська, 116, м. Суми, Україна, 40007,

Головний корпус (Г-802)

E-mail: [email protected]

Телефон: (0542) 68-44-09

Локації

При використанні матеріалів з сайту кафедри іназемних мов посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.