10 січня 2023

Вітання викладачам кафедри мовної підготовки іноземних громадян СумДУ Сидоренко О.П., Левенок І С., які реалізують Програму Модуля Жан Моне, Еразмус+ за сприяння Європейського Союзу (керівник грантової проєктної групи EV/Eurovalid - Сидоренко О.П.; автор ідеї грантового проєкту EV/Eurovalid  та учасник проєктної групи - Чернякова А.В.; керівник мовної хаб-лабораторії  Ukr.Lang.Laboratory for foreign students co-funded by the Erasmus+ Programme of the European Union - Левенок І.С.).

Сидоренко О.П. та Левенок І.С. презентували на конкурсі "Педагогічні інновації СумДУ-2022" у номінації 1 ''Контактне навчання'' проєкт ''Імплементація мовної хаб-лабораторії Ukr.Lang.Laboratory for foreign student у соціальній мережі Facebook на заняттях з української мови як іноземної'' (Сторінка лабораторії у Facebook), отримали ІІІ призове місце!!!

Вітаємо! Цінуємо кожну маленьку, але таку надважливу перемогу!