07 січня 2024

Іноземні студенти першого курсу ННІ БІЕМ (гр. Е-32і) та підготовчого відділення (гр. ПВу-31) Департаменту міжнародної освіти відвідали бібліотеку СумДУ.

Студенти ознайомилися з можливостями бібліотеки, їм були оформлені читацькі квитки. Співробітники відділу обслуговування та зберігання фондів розповіли іноземній молоді про електронні ресурси бібліотеки, видали навчальну літературу для вивчення української мови як іноземної.  Викладачка кафедри МПІГ, завідувачка ПВ ДМО Інна ЛЕВЕНОК, яка супроводжувала іноземних студентів, наголосила на необхідності проведення таких заходів з метою адаптації іноземного контингенту до освітнього середовища, для ознайомленням їх з корпоративною культурою СумДУ, а також з електронними ресурсами бібліотеки, що надає широкі можливості для навчання іноземних студентів.

"Нам сподобалося у бібліотеці. Дуже гарне обслуговування. Швидко змогли отримати підручники" - діляться враженнями іноземні студенти.