Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут

2017121601

З 20 по 26 листопада 2017 р. доценти кафедри мовної підготовки іноземних громадян СумДУ Біденко Л. В. та Силка А. А. проходили курси підвищення кваліфікації на кафедрі загального та російського мовознавства закладу освіти «Брестський державний університет імені О. С. Пушкіна» (Білорусь).

У рамках закордонного стажування вивчено досвід організації мовної підготовки іноземних студентів; прочитано лекції для студентів; організовано тренінг з питань дистанційного навчання.Крім того, на проханнянауково-педагогічних співробітників кафедри був презентований наш досвід   щодо викладання слов’янських мов для іноземців.

2017121602

Викладачі кафедри репрезентували свої матеріали на щорічній VIII Міжнародній науковій конференції «Славянские языки: системно-описательный и социокультурный аспекты исследования». В рамках конференції були проведені зустрічі з науковцями Польщі, Чехії, Білорусі, Словенії, Узбекистану з метою подальшої співпраці.

Схвальні відгуки від лінгводидактів з Чехії та Польщі отримав презентований дистанційний курс української мови для студентів зі Шрі-Ланки та Турції. Інноваційні технології, представлені у стендових доповідях викладачів кафедри, високо оцінені учасниками конференції.

2017121603

logo sumdu