19 січня 2023 року у межах хаб-лабораторії ''Ukr.Lang.Laboratory for foreign students" викладачка кафедри Інна Левенок реалізувала другий авторський проєкт під назвою '' БІЕМ СумДУ: об'єднані мовою професії (іноземні та українські студенти)''. Нагадаємо, що  хаб-лабораторія функціонує у рамках грантового проєкту ''Eurovalid'' за сприяння ЄС Еразмус+, Модуль Жан Моне.

Колектив кафедри мовної підготовки іноземних громадян поздоровляє завідувачку кафедри, Сидоренко Ольгу Павлівну, з Ювілеєм!

За результатами анкетування іноземних студентів у 2021-2022 навчальному році завідувачку кафедри МПІГ, доцентку Сидоренко Ольгу Павлівну та асистентку кафедри Зайцеву Станіславу Станіславівну було нагороджено дипломами І-го ступеня.

Викладачі кафедри щорічно беруть участь у конкурсі "Педагогічні інновації СумДУ".  Цей рік не став виключенням, викладачі не стоять осторонь, а працюють над розробкою нових сучасних форм і методів навчання, їх поширенням та активним впровадженням інноваційних технологій в навчальний процес для забезпечення високого рівня якості надання освітніх послуг здобувачам вищої освіти.

Вітання викладачам кафедри мовної підготовки іноземних громадян СумДУ Сидоренко О.П., Левенок І С., які реалізують Програму Модуля Жан Моне, Еразмус+ за сприяння Європейського Союзу (керівник грантової проєктної групи EV/Eurovalid - Сидоренко О.П.; автор ідеї грантового проєкту EV/Eurovalid  та учасник проєктної групи - Чернякова А.В.; керівник мовної хаб-лабораторії  Ukr.Lang.Laboratory for foreign students co-funded by the Erasmus+ Programme of the European Union - Левенок І.С.).

Війна в Україні є серйозним випробуванням для українського суспільства. Значна частина населення України, яка перебуває у прямому чи непрямому відношенні до військових дій, зіткнулася з травматизацією, що робить актуальною проблему пошуку найбільш ефективних психологічних підходів у роботі з людьми, зокрема зі студентською молоддю.

03.01.2023 року було реалізовано авторський проєкт викладачки кафедри МПІГ Інни Левенок ''ОБ'ЄДНАНІ МОВОЮ ПРОФЕСІЇ : ІНОЗЕМНІ ТА УКРАЇНСЬКІ СТУДЕНТИ - ФАКУЛЬТЕТ ЕЛІТ'' (за підтримки кафедри МПІГ, КІМ, Ukr.Lang.Laboratory for foreign students та гуртка PF.Lang.Laboratory для іноземних слухачів ПВ). Міжкультурний діалог Марокко – Україна.

Шановні колеги!

29 грудня відбулося засідання наукового студентського об’єднання «Нащадки Гіппократа» (керівник Пилипенко-Фріцак Н.А.), на якому студенти та керівник підбили підсумки науково-дослідної роботи гуртківців за 2022 календарний рік.

З 17 жовтня 2022 року до 8 листопада 2022 року викладачі кафедри Левенок І.С., Німенко Н.А. успішно завершили навчання за програмою підвищення кваліфікації "З електронних засобів та дистанційних технологій навчання".

Науковців та громадських діячів, викладачів та вчителів українських навчальних закладів, українських освітян із майже 40 країн світу зібрав Другий світовий форум українознавчих навчальних закладів «В освіті сила України». Захід відбувся 11 грудня 2022 р. з ініціативи Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» у партнерстві зі Світовим Конгресом Українців (СКУ) та зі Світовою Федерацією Українських Жіночих Організацій (СФУЖО).  У форумі взяла участь викладачка кафедри Пилипенко-Фріцак Н.А.

7 – 8 грудня 2022 р. відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми забезпечення якості життя в глобалізованому світі». Організаторами конференції виступила Академія прикладних наук м. Ополє (Польща) спільно з Сумським державним університетом та іншими закладами вищої освіти України та за кордоном.

2 грудня 2022 року старший викладач кафедри мовної підготовки іноземних громадян Дядченко Г.В. взяла участь у ХI Оломоуцькому симпозіумі україністів «Україністика в новому тисячолітті: проблеми мови, літератури й культури». Науковий захід відбувся у форматі онлайн, на платформі ZOOM.