Багатогранність інтересів Ал Бахлоуза Ал Вашака, слухача підготовчого відділення, учасника наукового гуртка ''РF. Lang.Laboratory", заслуговує уваги: вражають успіхи й досягнення юнака і в навчально-науковій діяльності, і в майстерності малювання картин.

1-3 червня за сприяння European Academy of Sciences and Research (Гамбург, Німеччина) Пилипенко-Фріцак Н. А. долучилася до заходів Академії та пройшла онлайн-курс підвищення кваліфікації з теми «On Being a Scientist».

На офіційному сайті НТСА (Наукове товариство студентів (слухачів), аспірантів і молодих вчених) СумДУ розміщено збірник з тезами доповідей традиційної конференції ''Перший крок в науку 2022'', до якої вперше долучилися й іноземні слухачі підготовчого відділення.

18 травня 2022 р. викладач кафедри МПІГ Левенок Інна Сергіївна взяла участь у другому вебінарі із 6-ти запропонованих від Research 4Life під назвою ''Open Science, from Open Access to Open Research – what’s it all About?'' (''Відкрита наука, від відкритого доступу до відкритих досліджень - про що це все?").

Старший викладач кафедри мовної підготовки іноземних громадян Дядченко Ганна Вікторівна взяла участь у роботі ІІ Міжнародної славістичної конференції, присвяченої пам’яті святих Кирила і Мефодія, яка відбулася 18 травня 2022 року на платформі Google-Meet.

17 травня 2022 року доцент кафедри Марина Набок взяла участь у відкритій дискусії за підсумками роботи ХІІ-ої Міжнародної конференції з україністики «Діалог мов – діалог культур. Україна і світ».

Старший викладач кафедри мовної підготовки іноземних громадян Дядченко Г. В. взяла участь у роботі організації «Лікарі без кордонів».

13 травня 2022 року іноземні слухачі підготовчого відділення (група ПВу-13, куратор І. С. Левенок; група ПВу-11, куратор Т. О. Дегтярьова) запросили своїх викладачів на онлайн-зустріч, на якій презентували свої мовні досягнення, хоббі українською мовою, влаштували відеоконкурс "Мій талант моєму університету", щоб підтримати викладачів, поділитися приємними емоціями.

Перше заняття 1 квітня 2022 року провела в онлайн-форматі доцент кафедри МПІГ Силка Алла Анатоліївна.

29 березня 2022 року для викладачів СумДУ у форматі відеоконференції пройшов вебінар «Нетравматичне спілкування зі студентами на тему війни».

21 лютого у рамках святкування Міжнародного дня рідної мови старший викладач кафедри Дядченко Г.В. і доцент кафедри Кулішенко Л.А. взяли участь у роботі наукового семінару «Українська мова в інформаційному просторі: стан, виклики, актуальні завдання», організованого Інститутом української мови НАН України.