03 листопада 2022

У рамках програми ЄС Еразмус+ Комісією Європейського Союзу цього року було підтримано Модуль Жан Моне «Європейські цінності міжкультурного діалогу в галузі освіти: міждисциплінарний та інклюзивний підходи» («European values of intercultural dialogue in education: interdisciplinary and inclusive approaches» - EUROVALID).*

Завдання Модуля – поширювати досвід навчання ефективної крос-культурної комунікації в поліетнічному середовищі на засадах базових цінностей Європейського Союзу, впроваджувати інноваційні форми занять з метою популяризації полікультурності.

Саме на реалізацію цього завдання було й спрямоване заняття доцента кафедри Набок Марини Миколаївни у групі МЦ.м.-114. Іноземні студенти-медики прочитали вірш «Самотній сад», чим засвідчили багатство й милозвучність української мови серед інших мов народів світу.

*Фінансується Європейським Союзом. Однак висловлені погляди та думки належать лише автору (авторам) і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з освіти та культури. Ні Європейський Союз, ні орган, що надає гранти, не можуть нести за них відповідальності.