Дистанційний курс кафедри МПІГ з вивчення української мови як іноземної було відзначено на Міжнародному науково-практичному семінарі

01 грудня 2021
За ініціативою Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» відбулися онлайн-подія «Український освітній всесвіт 2.0» та Міжнародний науково-практичний семінар «Онлайн-ресурси з вивчення української мови як іноземної в умовах нових викликів», на якому було високо оцінено роботу викладачів кафедри МПІГ СумДУ щодо створення дистанційного курсу з української мови як іноземної.

Пам'ятаємо: День Гідності та Свободи

25 листопада 2021
З 2014 року традиційно 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

«Українська на всіх континентах світу» – про українське зі світовим українством

17 листопада 2021
  Викладачі кафедри МПІГ СумДУ взяли участь у Панельній дискусії «Українська на всіх континентах світу» та відвідали Національний університет «Львівська політехніка»

Ресурси центральної бібліотеки СумДУ як засіб подолання труднощів у навчанні під час карантинних обмежень

10 листопада 2021
Сьогодні, в умовах карантинних обмежень, перед викладачами кафедри МПІГ стоїть питання щодо формування у студентів навичок читання, говоріння, аудіювання і реалізації їх на практиці. Дискусійним виявляється обрати форму організації навчання, яка б змогла повноцінно замінити традиційні заняття, була б зручна і викладачу, і студентам, допомогла б набуттю мовних компетентностей іноземних студентів.

Участь іноземних студентів у Всеукраїнському радіодиктанті

10 листопада 2021
9 листопада, в День української писемності і мови, в нашій країні вже традиційно відбувається Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. В умовах червоної зони ХХІ радіодиктант в аудиторії СумДУ писала обмежена кількість шанувальників рідної мови. Тим приємніше, що серед них були й наші студенти-іноземці групи МЦ.м-837і.

При використанні матеріалів з сайту кафедри іназемних мов посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.