Побачила світ нова картина іноземного слухача підготовчого відділення про сьогодення України, яка має назву "Сила Надії'' ("The Power of Hope")

14 червня 2022
Багатогранність інтересів Ал Бахлоуза Ал Вашака, слухача підготовчого відділення, учасника наукового гуртка ''РF. Lang.Laboratory", заслуговує уваги: вражають успіхи й досягнення юнака і в навчально-науковій діяльності, і в майстерності малювання картин.

Долучення до щорічної флагманської програми Ліверпульського університету щодо можливостей розвитку персоналу

07 червня 2022
25 травня викладач кафедри взяла участь у сесії від університету Ліверпуля.

Про те, як бути вченим: викладачка кафедри МПІГ здобула нові знання щодо сучасних практик наукових досліджень під час підвищення кваліфікації за сприяння European Academy of Sciences and Research

07 червня 2022
1-3 червня за сприяння European Academy of Sciences and Research (Гамбург, Німеччина) Пилипенко-Фріцак Н. А. долучилася до заходів Академії та пройшла онлайн-курс підвищення кваліфікації з теми «On Being a Scientist».

Обдарована іноземна молодь долучилася до ХІІІ студентської конференції ''Перший крок в науку 2022"

31 травня 2022
На офіційному сайті НТСА (Наукове товариство студентів (слухачів), аспірантів і молодих вчених) СумДУ розміщено збірник з тезами доповідей традиційної конференції ''Перший крок в науку 2022'', до якої вперше долучилися й іноземні слухачі підготовчого відділення.

Участь у вебінарі від Research4Life: "Відкрита наука, від відкритого доступу до відкритих досліджень - про що це все?"

23 травня 2022
18 травня 2022 р. викладач кафедри МПІГ Левенок Інна Сергіївна взяла участь у другому вебінарі із 6-ти запропонованих від Research 4Life під назвою ''Open Science, from Open Access to Open Research – what’s it all About?'' (''Відкрита наука, від відкритого доступу до відкритих досліджень - про що це все?").

При використанні матеріалів з сайту кафедри іназемних мов посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.