Проєкт LibGuides

02 грудня 2022
Відбулася перша онлайн-зустріч команди Центральної бібліотеки СумДУ із керівництвом, викладачами та студентами факультету іноземної філології та соціальних комунікацій з метою представлення проєкту «Бібліотечні гіди (LibGuides)». Викладачі кафедри Зайцева С., Левенок І., Німенко Н. приєдналися до обговорення.

День Гідності та Свободи

28 листопада 2022
21 листопада в Україні щороку святкують День Гідності та Свободи. Це свято відзначають на честь двох революцій: Помаранчевої (2004 р.) та Революції Гідності (2013 р.).

«The Voice of Ukrainian Educational Research Association across Borders or is there Educational Solidarity during Russian-Ukrainian War?»: участь викладачки кафедри у спільному заході УАДО та Британської асоціації дослідників освіти

24 листопада 2022
  11 листопада 2022 року викладачка кафедри Пилипенко-Фріцак Н.А. долучилася до роботи панельної дискусії «The Voice of Ukrainian Educational Research Association across Borders or is there Educational Solidarity during Russian-Ukrainian War?», яка була проведена Українською асоціацією дослідників освіти (УАДО) спільно з Британською асоціацією дослідників освіти (British Educational Research Association, BERA). Британська асоціація дослідників освіти є провідною організацією з освітніх досліджень у Великобританії, яка підтримує та представляє спільноту вчених, практиків і всіх, хто займається освітніми дослідженнями як на національному, так і на міжнародному рівнях.

Викладачка кафедри взяла участь у вебінарі від Clarivate Analytics

21 листопада 2022
Асистент кафедри Станіслава Зайцева долучилася до вебінару "Базові можливості роботи в Web of Science Core Collection" від компанії Clarivate Analytics. Лектором була Ірина Тихонкова, к.б.н., провідний співробітник Державної науково-технічної бібліотеки України.

Підсумки конференції «Наукова спільнота студентів ХХI століття»

17 листопада 2022
З 2018 року кафедра МПІГ проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Наукова спільнота студентів ХХI століття». Її мета – залучення студентства до наукової роботи, зокрема іноземних студентів, підвищення у них інтересу до нових наукових знань і відкриттів, обмін досвідом науково-педагогічних працівників.

При використанні матеріалів з сайту кафедри іназемних мов посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.