Урочисте вручення дипломів іноземним випускникам-медикам

18 серпня 2021
30 липня 2021 р. у стінах Сумського державного університету відбулася знаменна подія: іноземні студенти-медики 6 курсу, які успішно пройшли державну атестацію та склали ліцензійний іспит «Крок», отримали дипломи спеціалістів.

Наш заклад освіти – простір толерантних людей

07 липня 2021
Викладачами кафедри МПІГ проведено соціальний тренінг у рамках міжнародного освітнього проекту «І shout out against bullying» (Erasmus+ KA1).

Ми не тільки навчаємо: екскурсія вулицями міста Суми

10 червня 2021
Суми - квітуче місто, яке приваблює своїми зеленими вулицями, красивими парками, цікавими будівлями тощо. Тож, викладачі кафедри запропонували слухачам підготовчого відділення, які нещодавно приїхали до Сум навчатись, прогулятись містом і побачити деякі його пам'ятки.

Участь іноземних студентів у Міжнародній студентській науковій конференції у Брестському державному університеті

30 травня 2021
  Важливою складовою навчальної діяльності студентів є науково-дослідна робота, участь у студентських конференціях, підготовка статей та доповідей. Онлайн-формат конференцій, який поширився під час карантинних обмежень, розширив географію країн, до наукових заходів у яких мають можливість долучитися іноземні студенти.

Науково-педагогічне стажування фахівця кафедри у Румунії

30 травня 2021
Професійний розвиток науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти передбачає безперервний процес набуття нових та вдосконалення раніше набутих професійних та загальних компетентностей, необхідних для професійної діяльності, передбачає постійну самоосвіту, підвищення рівня професійної кваліфікації, участь у програмах академічної мобільності, стажування та інші види і форми професійного зростання. Карантинні обмеження внесли корективи у формат проведення підвищення кваліфікації, але не стали на заваді професійного зростання викладачів кафедри.

При використанні матеріалів з сайту кафедри іназемних мов посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.