Участь викладачки кафедри у лекції видатного світового вченого Yury Gogotsi

16 березня 2023
07.03.2023 Інна Левенок, викладачка кафедри, використала можливість послухати лекцію «How to Write a Great Research Paper and Get it Published», яку провів найцитованіший дослідник YURY GOGOTSI. Отримання нових знань стало можливим за сприяння Ukraine Global Faculty. 

Об’єднані мовою мистецтва: українські та іноземні студенти (ЄС Еразмус+, Модуль Жан Моне)

13 березня 2023
У рамках реалізації Проєкту ЄС Еразмус+ Модуль Жан Моне, 24 лютого 2023 року викладачка кафедри, Інна Левенок провела онлайн зустріч з українськими студентами групи А2БІЕМ2-22 та іноземним гостем Ал Бахлоуз Ал Вашак Самер Ваде’ (Йорданія), випускником Підготовчого відділення ДМО (випуск 2022 р.), учасником українськомовної хаб-лабораторії Ukr.Lang.Laboratory for foreign students у мережі Facebook та гуртка PF.Lang.Laboratory, художником у душі та лікарем за покликанням.

Привітання з 8 березня

08 березня 2023
Дорогі жінки!

Міжнародний День рідної мови

26 лютого 2023
21 лютого 2023 - Міжнародний день рідної мови. Цей день визнає, що мови та багатомовність можуть сприяти інклюзії, а цілі сталого розвитку спрямовані на те, щоб нікого не залишити осторонь. ЮНЕСКО заохочує та підтримує багатомовну освіту на основі рідної або першої мови.

«Разом працювати для інтересу України»: онлайн-зустріч українських освітян та україністів закордоння

20 лютого 2023
17 лютого 2023 року викладач кафедри Пилипенко-Фріцак Н.А. узяла участь в онлайн-події з питань української ідентичності вимушених мігрантів в умовах війни. Зустріч відбулася у рамках дослідження «Українське шкільництво за кордоном: як вплинула війна в Україні» з ініціативи Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» за підтримки Міністерства закордонних справ та Міністерства освіти й науки України. 

При використанні матеріалів з сайту кафедри іназемних мов посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.