Ми не тільки навчаємо: екскурсія вулицями міста Суми

10 червня 2021
Суми - квітуче місто, яке приваблює своїми зеленими вулицями, красивими парками, цікавими будівлями тощо. Тож, викладачі кафедри запропонували слухачам підготовчого відділення, які нещодавно приїхали до Сум навчатись, прогулятись містом і побачити деякі його пам'ятки.

Участь іноземних студентів у Міжнародній студентській науковій конференції у Брестському державному університеті

30 травня 2021
  Важливою складовою навчальної діяльності студентів є науково-дослідна робота, участь у студентських конференціях, підготовка статей та доповідей. Онлайн-формат конференцій, який поширився під час карантинних обмежень, розширив географію країн, до наукових заходів у яких мають можливість долучитися іноземні студенти.

Науково-педагогічне стажування фахівця кафедри у Румунії

30 травня 2021
Професійний розвиток науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти передбачає безперервний процес набуття нових та вдосконалення раніше набутих професійних та загальних компетентностей, необхідних для професійної діяльності, передбачає постійну самоосвіту, підвищення рівня професійної кваліфікації, участь у програмах академічної мобільності, стажування та інші види і форми професійного зростання. Карантинні обмеження внесли корективи у формат проведення підвищення кваліфікації, але не стали на заваді професійного зростання викладачів кафедри.

З Днем філолога: вітання кафедри з професійним святом

25 травня 2021
25 травня знавці мови відзначають своє професійне свято – День філолога.

Міжнародний освітній проект за участю викладачів «Українська освіта в Канаді: нові реалії» (National Conference for Ukrainian Educators)

24 травня 2021
16 травня 2021 року доцент кафедри мовної підготовки іноземних громадян Аліна Вікторівна Чернякова взяла участь у міжнародному освітньому проекті з науковою складовою за участю зарубіжних та українських освітян «Українська освіта в Канаді: нові реалії» ( National Conference for Ukrainian Educators ).

При використанні матеріалів з сайту кафедри іназемних мов посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.