04 січня 2023

03.01.2023 року було реалізовано авторський проєкт викладачки кафедри МПІГ Інни Левенок ''ОБ'ЄДНАНІ МОВОЮ ПРОФЕСІЇ : ІНОЗЕМНІ ТА УКРАЇНСЬКІ СТУДЕНТИ - ФАКУЛЬТЕТ ЕЛІТ'' (за підтримки кафедри МПІГ, КІМ, Ukr.Lang.Laboratory for foreign students та гуртка PF.Lang.Laboratory для іноземних слухачів ПВ). Міжкультурний діалог Марокко – Україна.

Теми для обговорення:
1. Місце роботи у житті людини.
2. Чому обрали факультет ЕЛІТ? Рейтинг Топ-7 найпопулярніших професій 2022. Місце ІТ індустрії.
3. Крос-культурна дискусія.
4. Моя майбутня професія / Професія моєї мрії.
5. Стереотипи ІТ професії. Питання гендеру у сфері ІТ. Міжкультурна толерантність і взаємодія.

Дякуємо нашому іноземному гостю Мехді Бенджакік за думки, враження,  фідбек і підтримку, а також усім учасникам зустрічі, студентам групи А2.ЕЛІТ1-24!